Telefon z przyciskiem MyPhone Maestro 2 0 B
Zdjęcia 7 |
MyPhone Maestro 2 0 B
Wyświetlacz:2.8 ", 320x240, 143 ppi
Pamięć:+ karta pamięci
Procesor:MediaTek MTK6261
Aparat:0.3 MP
Akumulator:1000 mAh, wyjmowany
Waga:122 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup MyPhone Maestro 2 0 B
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
myPhone Maestro 2 telefon klawiszowy kolorowy wyświetlacz duży ekran 28" d | 120 zł |
Telefon myPhone Maestro 2 czarny GS-T-MYP-0298 | 120 zł |
Telefon MYPHONE Maestro 2 Czarny | 120 zł |
Telefon MYPHONE Maestro 2 Czarny MAESTRO CZARNY | 120 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →