Smartfon MyPhone Fun 9 16 GB / 2 GB
Zdjęcia 6 |
MyPhone Fun 9 16 GB / 2 GB
Wyświetlacz:5.45 ", 960х480, 197 ppi, 60 Hz
Pamięć:16 GB, + karta pamięci, RAM 2 GB
Procesor:Unisoc SC9832E
Aparat:2 moduły, 8 MP
Akumulator:2800 mAh, wyjmowany
Waga:134 g
Wyjmowana bateria.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup MyPhone Fun 9 16 GB / 2 GB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MP myPhone Fun 9 Smartfon wyświetlacz 545 panoramiczny ekran pojemna bater【myPhone Fun 9】myPhone Fun 9 to łatwy w obsłudze smartfon z ekranem o przekątnej 5,45″ oraz czterordzeniowy Amazon.plZłóż skargę | 249 zł |
MYPHONE Smartfon MYPHONE Fun 9 2/16GB CzarnyMyPhone Fun 9 to łatwy w obsłudze smartfon z ekranem o przekątnej 5,45″ oraz czterordzeniowy MediaMarkt.plZłóż skargę | 249 zł |
MYPHONE FUN 9 2/16GB Czarny FUN9Okres gwarancji: 24 miesiące Wymiary [mm]: 151x71x10 mm Waga [g]: 134 g Kolor: Czarny Kolor producenta: Czarny Wodoodporność:... więcejNie Czytnik linii papilarnych: NIE Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Nie Model: Czarny (2/16GB) System operacyjny: Android 11 Go Procesor [GHz]: 1,4 GHz Pamięć: 16 GB Czytnik kart pamięci: Micro SD RAM: 2 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): cortex A53 Obsługiwana pamięć do: 128 GB Taktowanie procesora [GHz]: poniżej 1,6 GHz Pamięć RAM [GB]: 2 GB Wbudowana pamięć [GB]: 16 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 2 GB / 16 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 11 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: MYPHONE FUN 9 Przekątna ekranu [cal]: 5,45" Technologia ekranu: IPS Rozdzielczość ekranu [px]: 480 x 960 px Ochrona ekranu: Brak Przekątna [cal]: od 5" do 5,4" Częstotliwość odświeżania ekranu: 90 Hz Składany ekran: Nie Smartfon gamingowy: Tak Przekątna [cal]: 5.45 Aparat główny [Mpix]: 8+03 Mpix Lampa błyskowa: Tak Ilość aparatów: 2 Aparat główny [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Aparat przedni [Mpix]: 2 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlenie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: poniżej 5 Mpix Standard GSM: 2G [MHz]: 850/900/1800/19 Neonet.plZłóż skargę | 249 zł |
Smartfon myPhone Fun 9 GS-T-MYP-0297myPhone Fun 9 myPhone Fun 9 to łatwy w obsłudze smartfon z ekranem o przekątnej 5,45″ oraz czterordzeniowy Komputronik.plZłóż skargę | 249 zł |
Smartfon MYPHONE Fun 9 2/16GB 5.45" CzarnymyPhone Fun 9 to łatwy w obsłudze smartfon z ekranem o przekątnej 5,45" oraz czterordzeniowy Electro.plZłóż skargę | 249 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 018 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g