Płyta główna MSI MEG B550 UNIFY-X
Wideo 12Zdjęcia 6 | Wkrótce w sprzedaży 2 020 zł Socket: AMD AM4; Format: ATX; Wymiary (mm): 304x244; Chipset: AMD B550; DDR4 (liczba banków): 2; Rodzaj obsługiwanej pamięci: DIMM; Częstotliwość pamięci RAM (MHz): 5100; Maks. wielkość pamięci (GB): 64; SATA 3: 6; Złącze M.2: 4; Obsługa PCI Express: 4.0; Obsługa CrossFire (AMD); Stalowe złącza PCI-E dodaj do listymoje listy |
MSI MEG B550 UNIFY-X
Przeznaczenie:gamingowa
Format:ATX
Socket:AMD AM4
Chipset:AMD B550
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 2 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:5100 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8+8 pin
Wszystkie dane techniczne
Seria MSI MEG (ekstremalny overclocking)Porównaj w tabeli →
od 3 773 zł
E-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 6 992 zł
E-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670, 4 x DDR5, DIMM, 6666 MHz, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 3 129 zł
E-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, Thunderbolt 4, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 4 334 zł
E-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, Thunderbolt 4, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 2 942 zł
E-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, Thunderbolt 4, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 100 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel Z490, 2 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt 3, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 738 zł
E-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6666 MHz, USB C, DisplayPort, Thunderbolt 4, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, SLI, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 319 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel Z590, 2 x DDR4, DIMM, 5600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 960 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1151 v2, chipset Intel Z390, 4 x DDR4, DIMM, 4500 MHz, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 2 448 zł
E-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD X570, 4 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, SLI, CrossFire, DualBIOS, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 720 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel Z590, 2 x DDR4, DIMM, 5600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt 4, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 2 380 zł
E-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel Z590, 4 x DDR4, DIMM, 5600 MHz, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, SLI, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 193 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6666 MHz, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, SLI, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 2 792 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD X570S, 4 x DDR4, DIMM, 5500 MHz, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
Wideo recenzje
Ranting about the B550 Unify-X and B550 Aorus Master rev0.2
11 grudnia 202020 673 przegląd
PvN Unboxing MSI B550 Unify X and Assembling on Ryzen 7 5800x and RTX 3080
24 lipca 2023669 przegląd
PCB Breakdown: MSI B550 Unify-X
26 listopada 202029 801 przegląd
MSI B550 Unify-X Overview and Teardown
17 marca 20231 108 przegląd
MSI B550 Unify-X Has Arrived - Let's Check it Out!
28 marca 20216 799 przegląd
MSI B550 Unify-X Overclocks Ryzen 5 5600X Up To 4.9GHz & 32GB of RAM Up To 4000 1:1
27 lipca 202127 384 przegląd
MSI MEG B550 Unify-X - Unboxing
24 stycznia 20214 080 przegląd
How to Flash the MSI MEG B550 Unify-X BIOS with the BIOS Flash Button
22 czerwca 20215 871 przegląd
Quadruple M.2 slots – MSI B550 Unify-X motherboard
21 października 20214 212 przegląd
PERFECT for overclocking- MSI B550 Unify-X with Ryzen 9 5900X
24 lutego 202111 817 przegląd
The best B550 motherboard? – MSI B550 Unify-X
14 października 20212 746 przegląd
UNBOXING MSI MEG B550 UNIFY-X + Ryzen 9 5950x
6 stycznia 2021688 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 432 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 739 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 486 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 619 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2
od 786 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 621 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2