Материнська плата MSI MEG B550 UNIFY-X
Відео 12Фото 6 | Очікується у продажу 2 020 zł Socket: AMD AM4; Форм-фактор: ATX; Розміри (мм): 304x244; Чипсет: AMD B550; DDR4 (слотів): 2; Форм-фактор слота для пам'яті: DIMM; Частота ОЗП (МГц): 5100; Макс. об'єм пам'яті (ГБ): 64; SATA 3: 6; M.2 роз'єм: 4; Підтримка PCI Express: 4.0; Підтримка CrossFire (AMD); Сталеві PCI-E роз' в списокмої списки |
MSI MEG B550 UNIFY-X
За призначенням:геймерська
Форм-фактор:ATX
Socket:AMD AM4
Чипсет:AMD B550
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 2 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:5100 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+8-контактне
Всі характеристики
Серія MSI MEG (екстремальний оверклокінг)Порівняти в таблиці →
від 3 783 zł
E-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 932 zł
E-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670, 4 x DDR5, DIMM, 6666 МГц, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 4 333 zł
E-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, Thunderbolt 4, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 3 141 zł
E-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, Thunderbolt 4, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 1 100 zł
mini-ITX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel Z490, 2 x DDR4, DIMM, 5000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt 3, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 1 738 zł
E-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6666 МГц, USB C, DisplayPort, Thunderbolt 4, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, SLI, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 938 zł
E-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, Thunderbolt 4, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 960 zł
ATX, сокет Intel LGA 1151 v2, чипсет Intel Z390, 4 x DDR4, DIMM, 4500 МГц, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, SLI, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 2 448 zł
E-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD X570, 4 x DDR4, DIMM, 5000 МГц, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, SLI, CrossFire, DualBIOS, Wi-Fi, охолодження M.2
від 1 720 zł
mini-ITX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel Z590, 2 x DDR4, DIMM, 5600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt 4, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 380 zł
E-ATX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel Z590, 4 x DDR4, DIMM, 5600 МГц, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, SLI, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 1 355 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6666 МГц, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, SLI, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 792 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD X570S, 4 x DDR4, DIMM, 5500 МГц, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
КомплектуючіВсі комплектуючі для MSI MEG B550 UNIFY-X →
Відеоогляди
Ranting about the B550 Unify-X and B550 Aorus Master rev0.2
11 грудня 202020 673 перегляда
PvN Unboxing MSI B550 Unify X and Assembling on Ryzen 7 5800x and RTX 3080
24 липня 2023669 переглядів
PCB Breakdown: MSI B550 Unify-X
26 листопада 202029 801 перегляд
MSI B550 Unify-X Overview and Teardown
17 березня 20231 108 переглядів
MSI B550 Unify-X Has Arrived - Let's Check it Out!
28 березня 20216 799 переглядів
MSI B550 Unify-X Overclocks Ryzen 5 5600X Up To 4.9GHz & 32GB of RAM Up To 4000 1:1
27 липня 202127 384 перегляда
MSI MEG B550 Unify-X - Unboxing
24 січня 20214 080 переглядів
How to Flash the MSI MEG B550 Unify-X BIOS with the BIOS Flash Button
22 червня 20215 871 перегляд
Quadruple M.2 slots – MSI B550 Unify-X motherboard
21 жовтня 20214 212 переглядів
PERFECT for overclocking- MSI B550 Unify-X with Ryzen 9 5900X
24 лютого 202111 817 переглядів
The best B550 motherboard? – MSI B550 Unify-X
14 жовтня 20212 746 переглядів
UNBOXING MSI MEG B550 UNIFY-X + Ryzen 9 5950x
6 січня 2021688 переглядів
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 769 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 439 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 1 277 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 1 106 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 281 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 369 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 387 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2
від 718 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 484 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 699 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 605 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 532 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2