Ekspres do kawy Melitta Caffeo Passione F54/0-100 stal nierdzewna
Melitta Caffeo Passione F54/0-100 stal nierdzewna |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Melitta Caffeo Passione F54/0-100:
- Tryb oszczędzania energii
Modyfikacje Melitta Caffeo Passione F54/0-100
Ceny na Melitta Caffeo Passione F54/0-100 |
---|---|---|---|---|
Melitta Caffeo Passione F53/0-102 czarny | od 1 737 zł | 3 oferty | ||
Melitta Caffeo Passione F53/0-101 srebrny | od 1 597 zł | 4 oferty | ||
Melitta Caffeo Passione F54/0-100 stal nierdzewna | od 3 034 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →