Klocki Lego Jays Thunder Dragon EVO 71760
Wideo 13Zdjęcia 6 |
Lego Jays Thunder Dragon EVO 71760 |
|
Jay's Thunderdragon EVO to szczegółowy i jasny zestaw konstrukcyjny dla dzieci dla młodych miłośników animowanego serialu telewizyjnego Ninjago. Jest pozycjonowany jako produkt podstawowej kategorii cenowej 2022 roku. Skierowany do przedszkolaków i dzieci ze szkół podstawowych, które kochają fantastyczne światy, budowanie z klocków i epickie bitwy. Głównym elementem projektu Lego Jays Thunder Dragon EVO 71760 jest modułowy model smoka, który składa się z czterech głównych części: głowy, tułowia, kończyn i ogona.
Części te są połączone łożyskami kulkowymi i stałymi zawiasami, które zapewniają niezbędną mobilność. Oddzielnie można zablokować kolana, co pozwala na stabilne ustawienie smoka w pozycji pionowej. Warto również zaznaczyć, że dostępne są dwie opcje budowania: smoka (standardowa konstrukcja) oraz towarzysza (wydłużona wersja z siodłem dla figurki Jaya). Zestaw zawiera 140 części, które z łatwością zmieszczą się w każdym dziecięcym plecaku, dzięki czemu z łatwością zabierzesz tego projektanta ze sobą w drogę. Zabawa z nim rozwija zdolności motoryczne, logiczne myślenie, percepcję przestrzenną, wyobraźnię i uwagę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Kup Lego Jays Thunder Dragon EVO 71760
Wszystkie ceny 29 →Zestaw klocków LEGO NINJAGO Smok gromu Jaya EVO 140 elementów (71760) | 106 zł |
Klocki LEGO NINJAGO Smok gromu Jaya EVO 71760 | 76 zł |
LEGO Smok gromu Jaya EVO 71760 | 93 zł |
LEGO Ninjago Smok gromu Jaya EVO (71760) | 69 zł |
Lego Dragon Of Thunder Evo By Jay Ninjago Wielokolorowy 66371760 | 98 zł |