Klocki Lego Hogwarts Room of Requirement 76413
Wideo 21Zdjęcia 3 |
Lego Hogwarts Room of Requirement 76413 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Hogwarts Room of Requirement 76413
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Harry Potter Hogwart: Pokój życzeń 587 elementów (7641Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej osoby lub najlepszego przyjaciela, zestawy LEGO Harry Potter są właśnie tym, czego potrze... więcejbujesz. Oferują one nieskończone możliwości kreatywnej zabawy dla dzieci, które uwielbiają budować i bawić się klockami LEGO.Odtwórz magiczny pokój, który może odkryć tylko ktoś w potrzebie, dzięki zestawowi LEGO Harry Potter Hogwart: Pokój życzeń dla dzieci w wieku od ośmiu lat. Zawiera zbudowaną z klocków część zamku Hogwart, która otwiera się, umożliwiając zabawę. Pokój Życzeń jest wypełniony stosami przedmiotów, w tym gramofonem do zbudowania i diademem, a na górnym poziomie znajduje się odczepiany pokój dla Szarej Damy.Kultowe postacieOdtwórz scenę ucieczki z filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci część 2" z pomocą pięciu minifigurek – Harry'ego Pottera, Hermiony Granger, Draco Malfoya, Blaise'a Zabiniego i Szarej Damy – a także figurki chochlika kornwalijskiego i szatańskiej pożogi zmieniającej się w ognistego węża. Ten zestaw LEGO łączy się z innymi z seri... Rozetka.plZłóż skargę | 159 zł |
LEGO Harry Potter 76413 Hogwart: Pokój ?ycze?Odtwórz magiczny pokój, który mo?e odkry? tylko kto? w potrzebie, dzi?ki zestawowi LEGO® Harry Potter Hogwart: Pokój ?ycze?... więcej(76413) dla dzieci w wieku od o?miu lat. Zawiera zbudowan? z klocków cz??? zamku Hogwart, która otwiera si?, umo?liwiaj?c zabaw?. Pokój ?ycze? jest wype?niony stosami przedmiotów, w tym gramofonem do zbudowania i diademem, a na górnym poziomie znajduje si? odczepiany pokój dla Szarej Damy. Kultowe postacie Odtwórz scen? ucieczki z filmu Harry Potter i Insygnia ?mierci cz??? 2 z pomoc? pi?ciu minifigurek - Harry'ego Pottera, Hermiony Granger, Draco Malfoya, Blaise'a Zabiniego i Szarej Damy - a tak?e figurki chochlika kornwalijskiego i szata?skiej po?ogi zmieniaj?cej si? w ognistego w??a. Ten zestaw LEGO ??czy si? z innymi z serii, umo?liwiaj?c stworzenie ca?ego zamku Hogwart. Nowy sposób na budowanie Ciesz si? nowym sposobem budowania dzi?ki aplikacji LEGO Builder. Mo?esz w niej przybli?a? i obraca? model w 3D, zapisywa? zestawy i ?ledzi? post?py. Proshop.plZłóż skargę | 191 zł |
LEGO Harry Potter 76413 Hogwart: Pokój ŻyczeńKLOCKI HARRY POTTER 76413 HOGWART: POKÓJ ŻYCZEŃ GXP-854038 Odtwórz magiczny pokój, który może... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 159 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Harry Potter 76413 Hogwart: Pokój Życzeń DZI-ZKLKlocki LEGO® 76413 Hogwart™: Pokój życzeń Odtwórz magiczny pokój, który może odkryć tylko ktoś w potrzebie, dzięki zestawowi... więcejLEGO® Harry Potter™ Hogwart™: Pokój życzeń (76413) dla dzieci w wieku od ośmiu lat. Zawiera zbudowaną z klocków część zamku Hogwart, która otwiera się, umożliwiając zabawę. Pokój Życzeń jest wypełniony stosami przedmiotów, w tym gramofonem do zbudowania i diademem, a na górnym poziomie znajduje się odczepiany pokój dla Szarej Damy. Kultowe postacie Odtwórz scenę ucieczki z filmu „Harry Potter i Insygnia Śmierci™ część 2” z pomocą pięciu minifigurek – Harry'ego Pottera, Hermiony Granger™, Draco Malfoya™, Blaise'a Zabiniego i Szarej Damy – a także figurki chochlika kornwalijskiego i szatańskiej pożogi zmieniającej się w ognistego węża. Ten zestaw LEGO łączy się z innymi z serii, umożliwiając stworzenie całego zamku Hogwart. Nowy sposób na budowanie Ciesz się nowym sposobem budowania dzięki aplikacji LEGO Builder. Możesz w niej przybliżać i obracać model w 3D, zapisywać zestawy i śledzić postępy. Hogwart™: Pokój Życzeń (76413) – dzięki temu zestawowi LEGO® Harry Potter™ inspirowanemu kultową sceną z filmu „Harry Potter i Insygnia Śmierci™ część 2” dzieci mogą odegrać ekscytującą ucieczkę Pięć minifigurek LEGO® i dwie figurki – Harry Potter™, Hermiona Granger™, Draco Malfoy™, Blaise Zabini i Szara Dama, a także chochlik kornwalijski i szatańska pożoga zmieniająca się w ognistego węża Ciekawe szczegóły – budynek otwiera się, aby ułatwić zabawę i zawiera odczepiany pokój na piętrzedla Szarej Damy i Pokój Życzeń ze stosami elementów do zbudowania i diademem Fajny pomysł na prezent – podaruj ten 587-elementowy model LEGO® jako niespodziankę, prezent urodzinowy lub świąteczny dla dzieci w wieku od ośmiu lat, które są miłośnikami Harry’ego Pottera™ i świata magii Do zabawy i ustawienia na półce — ten wszechstronny zestaw ma 39 cm wysokości, 17 cm szerokości i 7 cm głębokości Modułowa zabawka konstrukcyjna — ten zestaw LEGO® Harry Potter™ jest jednym z serii modułowych zestawów, które łączą się, aby stworzyć kompletny zamek Hogwart™ Nowy sposób na budowanie – aplikacja LEGO® Builder przeprowadzi dzieci przez intuicyjne budowanie. Mogą w niej zapisywać zestawy, śledzić postępy oraz przybliżać i obracać modele 3D w trakcie budowania Więcej zaczarowanej zabawy — szeroka gama zestawów LEGO® Harry Potter™ oddaje w ręce młodych czarodziejów, czarownic i mugoli™ uwielbiane postacie, znane miejsca i magiczne przygody Wysoka jakość – elementy LEGO® spełniają najwyższe branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić Bezpieczeństwo przede wszystkim — klocki i elementy LEGO® są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby upewnić się, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa Komputronik.plZłóż skargę | 177 zł |
LEGO 76413 Harry Potter Hogwart: Pokój ŻyczeńOdtwórz magiczny pokój, który może odkryć tylko ktoś w potrzebie, dzięki zestawowi LEGO® Harry Potter™ Hogwart™: Pokój Życzeń... więcej(76413) dla dzieci w wieku od ośmiu lat. Zawiera zbudowaną z klocków część zamku Hogwart, która otwiera się, umożliwiając zabawę. Pokój Życzeń jest wypełniony stosami przedmiotów, w tym gramofonem do zbudowania i diademem, a na górnym poziomie znajduje się odczepiany pokój dla Szarej Damy. Electro.plZłóż skargę | 200 zł |
pokaż 17 ofert
Seria Lego Harry PotterPorównaj w tabeli →
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 549 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 2660 szt., bohaterów 1 szt.
od 250 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 896 szt., bohaterów 5 szt.
od 45 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 217 szt., bohaterów 4 szt.
od 67 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 337 szt., ruchome części
od 198 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 630 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 699 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1074 szt., bohaterów 8 szt.
od 300 zł
wiek 6+, unisex, fantasy, elementów 33 szt., bohaterów 4 szt.
od 555 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1083 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 159 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 587 szt., bohaterów 5 szt.
od 345 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 561 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 219 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 599 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 295 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 851 szt., bohaterów 7 szt.
od 168 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 345 szt., bohaterów 3 szt.
od 95 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 172 szt., bohaterów 2 szt.
od 478 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 876 szt., bohaterów 4 szt.
Wideo recenzje
Deathly Hallows In LEGO! | LEGO Harry Potter 2023 Room Of Requirement (76413) Review
19 lutego 202343 670 przegląd
Hogwarts: Room of Requirement - Early Review!
22 lutego 202327 943 przegląd
New Harry Potter 76413 Room of Requirement! March 2023 set now in detailed review!
29 grudnia 20225 991 przegląd
LEGO Harry Potter 76413 Hogwarts: Room Of Requirement Complete Build & Review
22 lutego 2023341 przegląd
OGNISTY WĄŻ (76413) / RECENZJA
9 maja 20236 838 przegląd
HOGWART: POKÓJ ŻYCZEŃ ♂️ LEGO HARRY POTTER 76413 RECENZJA
28 lutego 202315 711 przegląd
LEGO Harry Potter Hogwart: Pokój Życzeń 76413
3 lutego 2023348 przegląd
LEGO Harry Potter Hogwarts Room Of Requirement 75966 Summer 20202 Sets Review #LEGOHarryPotter2020
3 czerwca 2020219 przegląd
LEGO Hogwarts Room of Requirements 75966 Harry Potter Review
15 października 2020435 przegląd
LEGO Hogwarts Room Of Requirement - Speed Build & Review - Harry Potter Set 75966
8 czerwca 2020325 przegląd
LEGO 75966 - Hogwarts Room of Requirement - Harry Potter - Speed Build Review
7 czerwca 2020450 przegląd
75966 LEGO Harry Potter Hogwarts Room Of Requirement 2020 Speed Build & Review
5 czerwca 2020220 przegląd
LEGO Harry Potter 75966 Hogwarts Room of Requirement Unboxing and Speed Build
4 lipca 2020184 przegląd
LEGO Harry Potter Hogwarts Room of Requirement 75966 Speed Build by BrickHeads
3 czerwca 2020218 przegląd
Lego Harry Potter Hogwarts room of requirement review! 75966
26 sierpnia 2020154 przegląd
ANALYSIS: LEGO Harry Potter 75966 "Hogwarts Room of Requirement" (Summer 2020)
31 maja 2020470 przegląd
LEGO 75966 Hogwarts Room of Requirement - Unboxing | Review & Speed Build video | LEGO Harry Potter
10 czerwca 2020192 przegląd
LEGO Harry Potter Hogwarts : Room of Requirement 76413 Speed Build
28 sierpnia 20233 200 przegląd
LEGO Harry Potter Review: 76413 Hogwarts: Room of Requirement (2023 Set) Deathly Hallows!
7 marca 20231 523 przegląd
LEGO Harry Potter Hogwarts: Room of Requirement #76413 - Speed Build Review
28 marca 20234 623 przegląd
LEGO 2023 Hogwarts: Room of Requirement | 76413 | Speed Build
17 kwietnia 2023341 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 90 zł
wiek 8+, unisex, budynki, elementów 554 szt., modeli 3, bohaterów 2 szt.
od 155 zł
wiek 8+, unisex, zestawy fabularne, elementów 491 szt., bohaterów 3 szt.
od 120 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 553 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 120 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 479 szt., modeli 2, bohaterów 5 szt., ruchome części
od 168 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 482 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 120 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 497 szt., bohaterów 3 szt.
od 159 zł
wiek 8+, unisex, zestawy fabularne, elementów 514 szt., bohaterów 3 szt.
od 179 zł
wiek 8+, unisex, zestawy fabularne, elementów 556 szt., bohaterów 2 szt.
od 199 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 218 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 504 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 144 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 512 szt., bohaterów 2 szt.
od 152 zł
wiek 8+, unisex, kosmos, elementów 685 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części