Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M3655IDN (1102TB3NL0)
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Szybkie i niezawodne urządzenie wielofunkcyjne HyPAS 4-w-1 z automatycznym drukowaniem dwustronnym, jednoprzebiegowym automatycznym dwustronnym podajnikiem dokumentów i dużymi podajnikami papieru. Może w pełni wykonywać funkcje wysokowydajnej monochromatycznej drukarki laserowej, kopiarki, płaskiego skanera z czujnikiem CIS i faksu. Oferuje imponująco wysoką prędkość drukowania (do 55 str./min), kopiowania (do 55 str./min) i skanowania (do 60 str./min przy 300 dpi), umożliwiając szybkie drukowanie/tworzenie kopii dużych, wielostronicowych dokumentów.
Producent urządzenia wielofunkcyjnego Kyocera ECOSYS M3655IDN jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej, zaprojektowany z myślą o potrzebach średnich lub dużych grup roboczych w biurze. Akceptowalny koszt w przeliczeniu na stronę zapewnia kaseta z tonerem o dużej pojemności TK-3190 (25 000 stron, począwszy od 10 000 stron) oraz opatentowany bęben obrazowy ze specjalną odporną na zużycie powłoką przeznaczoną na 300 000 stron. W celu pełnej integracji z istniejącym okablowaniem sieciowym infrastruktury, dostarczany jest wbudowany adapter Gigabit Ethernet LAN 10/100 / 1000Base-T. Skanowanie/kopiowanie odbywa się z rozdzielczością do 600x600 dpi, maksymalna szczegółowość druku sięga 1200x1200 dpi. Duże zadania drukowania są wspomagane przez duże tace załadowcze (500 + 100 stron).
Kup Kyocera ECOSYS M3655IDN
Kyocera System ochrony klimatu Ecosys M3655idn 4-w-1 czarno-biały wielofun | 13 244 zł |
KYOCERA ECOSYS M3655idn Laser A4 1200 x 1200 DPI 55 1102TB3NL0 | 11 187 zł |
Urz. wielof. Kyocera ECOSYS M3655idn (1102TB3NL0) - > Nowy model MA5500 | 8 250 zł |
KYOCERA ECOSYS M3655idn Laser A4 1200 x 1200 DPI 55 1102TB3NL0 | 11 187 zł |