Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M2135DN
Zdjęcia 4 |
Wydajna laserowa maszyna wielofunkcyjna 3 w 1 z automatycznym drukowaniem dwustronnym i automatycznym podawaniem oryginałów. Model przeznaczony jest do użytku w małych i średnich biurach i jest przystosowany do integracji z istniejącą infrastrukturą sieciową. Zapewnia szybkie monochromatyczne drukowanie lub kopiowanie wielostronicowych dokumentów z prędkością do 35 stron na minutę.
Rozdzielczość drukarki to standardowa rozdzielczość 600x600 dpi, a płaski skaner zapewnia rozdzielczość 300x600 dpi. W przypadku drukowania dokumentów na reprezentatywnym poziomie rozdzielczość druku można zwiększyć do 1200x1200, a skaner może uzyskać maksymalną wydajność do 600x600 dpi. Kopiowanie może być wykonywane zarówno w trybie jeden do jednego, jak i ze skalowaniem od 25 do 400%, a krok skalowania jest regulowany z dokładnością do 1%.
Kyocera ECOSYS M2135DN MFP może w pełni działać jako niezależne urządzenie sieciowe w sieci Fast Ethernet. Ponadto dostępne jest bezpośrednie drukowanie plików TIFF, PDF, JPEG i XPS z napędów USB. Ten model ma pojemną 350-stronicową tacę podawania papieru, która zapewnia przyzwoitą dzienną liczbę wydruków. Urządzenie objęte jest standardową 2-letnią gwarancją producenta na urządzenie wielofunkcyjne jako całość oraz odrębną 3-letnią gwarancją na bęben obrazowy. Zasób tych ostatnich to co najmniej 100 000 egzemplarzy.
Kup Kyocera ECOSYS M2135DN
Urz. wielof. laserowe mono Kyocera-Mita M2135dn (1102S03NL0) Black | 2 347 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera M2135DN 1102S03NL0 ( | 2 898 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne laserowe KYOCERA Ecosys M2135dn 1102S03NL0 | 2 872 zł |