Drukarka Kyocera ECOSYS P2040DN (1102RX3NL0)
Wideo 4Zdjęcia 7 |
Wydajna biurkowa monochromatyczna drukarka laserowa A4 z automatycznym drukowaniem dwustronnym (dupleks) i wbudowanym adapterem LAN do integracji z siecią lokalną. Producent pozycjonuje jako produkt średniej półki cenowej roku modelowego 2017, przeznaczony do użytku biurowego w ramach małych i średnich grup roboczych. Charakteryzuje się dużą szybkością drukowania (do 40 str./min) i opatentowaną technologią bębna obrazowego (DK-1150) z imponującą liczbą 100 000 stron.
Bez problemu radzi sobie ze znacznymi miesięcznymi nakładami druku (maksymalnie do 50 000 stron). Monochromatyczna drukarka laserowa Kyocera ECOSYS P2040DN zapewnia wysokiej jakości druk monochromatyczny z rzeczywistą rozdzielczością do 1200x1200 dpi, co pozwala szybko i łatwo drukować duże ilości dokumentów biznesowych. Automatyczne drukowanie dwustronne upraszcza drukowanie broszur i oszczędza papier podczas drukowania wersji roboczych lub produkcyjnych. Współpracuje z kasetami z tonerem o dużej pojemności TK-1160 o wydajności do 7200 stron (zasób kasety startowej jest zmniejszony do 3600 stron). Oprócz bezpośredniego połączenia USB drukarkę można podłączyć do sieci za pomocą wbudowanego adaptera Gigabit Ethernet LAN. Obsługuje również bezpośrednie drukowanie dokumentów bezpośrednio z przenośnych dysków USB.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kyocera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kyocera.
Kup Kyocera ECOSYS P2040DN
Wszystkie ceny 15 →Kyocera ECOSYS P2040dn/Plus drukarka laserowa mono 870B61102RX3NL3 | 2 931 zł |
Kyocera ECOSYS P2040dn Mono Laser Printer Drukarka laserowa - Monochromaty | 1 222 zł |
Drukarka KYOCERA Ecosys P2040DN (1102RX3NL0) | 1 100 zł |
Monochromatyczna Kyocera ECOSYS P2040dn DR-LM-KYO-081 | 1 139 zł |
Drukarka KYOCERA Ecosys P2040DN (1102RX3NL0) | 1 100 zł |