Drukarka Kyocera ECOSYS P5026CDW (1102RB3NL0)
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Wszechstronna kolorowa drukarka laserowa A4 do użytku w małych biurowych grupach roboczych. Jest pozycjonowany jako produkt o średniej cenie, zdolny do obsługi umiarkowanych nakładów druku (maksymalne obciążenie do 50 000 stron miesięcznie). Różni się wykorzystaniem opatentowanej technologii bębna obrazowego z zasobem 100 000 stron. Wyposażony w automatyczny mechanizm druku dwustronnego, który znacznie upraszcza drukowanie broszur / broszur i oszczędza papier podczas drukowania wersji roboczych / roboczych.
Drukarka Kyocera ECOSYS P5026CDW zapewnia wysoką jakość druku kolorowego i monochromatycznego - rozdzielczość 600x600 dpi odpowiada standardowemu poziomowi jakości, w trybie podwyższonej jakości rozdzielczość wzrasta do 1200x1200 dpi, co pozwala na szybkie i łatwe drukowanie pełnokolorowych firm- dokumenty klasowe do ważnych prezentacji i negocjacji. Szybkość druku do 26 str./min w trybie standardowym (13 str./min w trybie dwustronnym). Oprócz bezpośredniego połączenia USB z komputerem, możliwa jest integracja sieciowa drukarki za pomocą adaptera Gigabit Ethernet i bezprzewodowego bezpośredniego drukowania dokumentów z tabletów, smartfonów i laptopów przez Wi-Fi 4. Bezpośrednie drukowanie dokumentów PDF / XPS z napędów USB jest również obsługiwany.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kyocera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kyocera.
Kup Kyocera ECOSYS P5026CDW
Wszystkie ceny 8 →Kyocera 1102RB3NL0 ECOSYS P5026cdw Drukarki laserowe/LED | 2 048 zł |
Kolorowa Kyocera ECOSYS P5026CDW DR-LK-KYO-042 | 2 499 zł |
KYOCERA ECOSYS P5026cdw Kolor 9600 x 600 DPI A4 Wi-Fi 1102RB3NL0 | 1 955 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Colour Printer Kyocera ECOSYS P5026cdw - PACZKOMAT, | 1 845 zł |
Kyocera Ecosys P5026cdw Multifunction Printer Biały One Size / EU Plug 110 | 2 028 zł |