Drukarka Kyocera ECOSYS PA2100CWX (110C093NL0)
Niedroga kolorowa drukarka laserowa na biurko z automatycznym drukowaniem dwustronnym, wbudowaną szybką kartą Gigabit Ethernet LAN i przednim portem USB do drukowania z pamięcią masową. Producent pozycjonuje się jako niedrogi produkt średniej kategorii cenowej w 2022 roku, przeznaczony do użytku biurowego w małych grupach roboczych. Zapewnia przyzwoitą prędkość wyjściową (do 21 str./min, wydruk pierwszej strony w 11 sekund), co w zupełności wystarcza do szybkiego drukowania złożonych, wielostronicowych dokumentów.
Wyróżnia się wykorzystaniem zastrzeżonej technologii światłoczułej z imponującym zasobem 100 000 stron. Biurkowa drukarka laserowa Kyocera ECOSYS PA2100CWX przeznaczona jest do znacznych nakładów druku, średni limit zalecany przez producenta to 5000 stron/miesiąc (maksymalnie do 65 000 stron/miesiąc). Zapewnia wysokiej jakości druk monochromatyczny z rozdzielczością do 1200x1200 dpi (przy zmniejszonej prędkości), co pozwala łatwo i szybko tworzyć duże ilości reprezentatywnych dokumentów. Funkcja automatycznego drukowania dwustronnego upraszcza tworzenie broszur i oszczędza papier podczas drukowania wersji roboczych/prac. Może współpracować zarówno ze zwykłymi wkładami z tonerem (TK-5430), jak i wkładami o podwójnej pojemności (TK-5440).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kyocera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kyocera.
Kup Kyocera ECOSYS PA2100CWX
Wszystkie ceny 8 →Kyocera Drukarka laserowa Ecosys PA2100cwx 21 stron na minutę Kolorowa dru | 1 564 zł |
Drukarka laserowa Kyocera EcoSys PA2100CWX (110C093NL0) | 1 387 zł |
KYOCERA ECOSYS PA2100cwx Kolor 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi 110C093NL0 | 1 269 zł |
Emaga PRINTER LASER COLOUR A4/PA2100CWX 110C093NL0 KYOCERA | 1 264 zł |
KYOCERA ECOSYS PA2100cwx Kolor 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi 110C093NL0 | 1 268 zł |