Drukarka Kyocera ECOSYS PA5500X (110C0W3NL0)
Wideo 4Zdjęcia 3 |
Wysokowydajna monochromatyczna drukarka laserowa A4 z szybkim automatycznym drukowaniem dwustronnym, dużym podajnikiem papieru na 600 arkuszy i adapterem Ethernet do bezproblemowej integracji z siecią LAN grupy roboczej. Producent pozycjonowany jest jako produkt ze średniej kategorii cenowej, przeznaczony do wykonywania dużych nakładów druku (maksymalnie do 250 000 stron/miesiąc).
Charakteryzuje się imponująco dużą szybkością drukowania (do 55 str./min) i wykorzystuje zastrzeżoną technologię fotoprzewodnika firmy Kyocera na 500 000 stron.Dzięki temu zasobowi użytkownik musi tylko wymieniać kasety z tonerem podczas pracy. Funkcja automatycznego druku dwustronnego pozwala znacznie uprościć drukowanie broszur i złożonych dokumentów wielostronicowych lub zaoszczędzić papier podczas drukowania wersji roboczych.
Oprócz imponującej wydajności, technologia laserowa zapewnia drukarce Kyocera ECOSYS PA5500X wysoką jakość druku do 1200 dpi, idealną do wydruków klasy biznesowej. Oprócz bezpośredniego połączenia USB z komputerem, drukarka może być używana jako samodzielne urządzenie w sieci GbE LAN. Zapewnione jest bezpośrednie drukowanie plików TIFF, JPEG, PDF, XPS z dysków USB. Współpracuje z wkładami TK-3430, które mają wystarczającą ilość tonera do wydrukowania 25 000 stron.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kyocera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kyocera.
Kup Kyocera ECOSYS PA5500X
Wszystkie ceny 8 →Kyocera System ochrony klimatu Ecosys PA5500x/Plus drukarka laserowa czarn | 12 100 zł |
KYOCERA PA5500x 1200 x 1200 DPI A4 110C0W3NL0 | 2 821 zł |
Drukarka laserowa mono Kyocera ECOSYS PA5000x (110C0W3NL0) | 3 867 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Kyocera PA5500x 1200 x 1200 DPI A4 (110C0W3NL0) - PA | 2 958 zł |
Kyocera Ecosys Pa5500x Laser Printer Posrebrzany 110C0W3NL0 | 2 859 zł |