Drukarka Kyocera ECOSYS P2040DW (1102RY3NL0)
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Szybka monochromatyczna drukarka laserowa z automatycznym drukowaniem dwustronnym. Model jest pozycjonowany przez producenta w wyższym segmencie cenowym i może służyć jako dobry wybór do użytku biurowego. Niewątpliwą zaletą drukarki Kyocera ECOSYS P2040DW jest rozbudowany zestaw obsługiwanych interfejsów połączeniowych. Zestaw posiada więc klasyczne złącze USB do bezpośredniego połączenia z komputerem, sieć LAN do integracji urządzenia z istniejącą infrastrukturą sieci lokalnej, a także moduł bezprzewodowy Wi-Fi 4, który obsługuje bezpośrednie drukowanie z urządzeń mobilnych.
Producent zapowiedział również natywne wsparcie dla usługi drukowania w chmurze Mopria. Dodatkowy port USB umożliwia drukowanie z pendrive'ów podłączonych do drukarki, dla której panel sterowania wyposażony jest w monochromatyczny ekran. Szybkość drukowania to imponujące 40 str./min, co przy wsparciu funkcji automatycznego druku dwustronnego pozwala na wydrukowanie nawet obszernych dokumentów tak szybko, jak to możliwe. Maksymalna rozdzielczość druku to 1200x1200 dpi, co można również nazwać dość wysoką wartością dla modelu monochromatycznego.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kyocera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kyocera.
Kup Kyocera ECOSYS P2040DW
Wszystkie ceny 7 →Kyocera Ecosys P2040dw Drukarka Laserowa 40 ppm Biały/Szary 1102RY3NL0 | 1 572 zł |
Kyocera ECOSYS P2040dw | 1 749 zł |
Monochromatyczna Kyocera ECOSYS P2040dw DR-LM-KYO-082 | 2 449 zł |
KYOCERA ECOSYS P2040dw A4 mono laser printer 1102RY3NL0 | 1 688 zł |
Kyocera ECOSYS P2040dw | 1 659 zł |
Kyocera Ecosys P2040dw Printer Biały One Size / EU Plug 1102RY3NL0 | 1 659 zł |
KYOCERA ECOSYS P2040dw 1200 x 1200DPI A4 Wi-Fi 1102RY3NL0 | 2 618 zł |