Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M5526CDW
Zdjęcia 10 |
Wydajne, kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1 z automatycznym dwustronnym (duplex) kolorowym drukiem, skanerem z automatycznym podajnikiem dokumentów (50 stron), kopiarką i faksem. Jest pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej przeznaczony do użytku w małych i średnich biurach. Dzięki wbudowanemu portowi Ethernet LAN można go łatwo zintegrować z istniejącą infrastrukturą sieci okablowania.
Opatentowana technologia kolorowego druku laserowego firmy Kyocera gwarantuje szybkie (do 26 str./min) drukowanie czarno-białych dokumentów i kolorowej grafiki o standardowej jakości z rozdzielczością do 600 dpi. W przypadku drukowania premium dostępny jest wolniejszy tryb drukowania 1200 dpi. Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M5526CDW jest wyposażone w szybki płaski czujnik CIS, który zapewnia rozdzielczość skanowania do 600 dpi (300 dpi w trybie standardowym). Kopiowanie można wykonać w rozmiarze rzeczywistym lub skalować od 25 do 400% (przyrost 1%). Urządzenie wielofunkcyjne może w pełni funkcjonować jako niezależna jednostka sieciowa w sieci Fast Ethernet LAN. Przednie złącze USB 2.0 i wydajny procesor ARM z 512 MB pamięci RAM umożliwiają szybkie drukowanie wielostronicowych dokumentów z nośników USB.
Kup Kyocera ECOSYS M5526CDW
Wszystkie ceny 7 →Kyocera Ecosys M5526cdw Wi-Fi wielofunkcyjna drukarka laserowa All-in-one | 2 734 zł |
Kyocera ECOSYS M5526cdw Color Laser All in One Drukarka laserowa Wielofunk | 2 906 zł |
Kolorowa Kyocera ECOSYS M5526CDW DR-LWK-KYO-013 | 3 949 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M5526cdw (1102R73NL0) | 3 332 zł |
KYOCERA ECOSYS M5526cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 26 1102R73NL0 | 3 041 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! MFP Kyocera ECOSYS M5526cdw - PACZKOMAT, POCZTA, KURIE | 2 891 zł |
Kyocera Ecosys M5526cdw Wi-Fi wielofunkcyjna drukarka laserowa kopiowanie | 2 496 zł |