Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA4500X (110C133NL0)
Zdjęcia 4 |
Wysokowydajne, laserowe, monochromatyczne, wielofunkcyjne urządzenie formatu A4 3 w 1 do użytku biurowego. Może pełnić funkcje monochromatycznej drukarki dwustronnej, skanera z automatycznym podajnikiem dokumentów (do 75 sztuk) i skanowania dwustronnego, a także wygodnej kopiarki z funkcją szybkiego skalowania. Obsługuje automatyczne drukowanie dwustronne i jest przystosowany do obsługi imponujących miesięcznych wydruków (zalecane obciążenie 20 000 str./min).
Pozycjonowany jako produkt wysokiej klasy, zaprojektowany z myślą o potrzebach średnich grup roboczych. Charakteryzuje się imponującą wydajnością drukowania/kopiowania (do 45 str./min, format A4), imponująco wysoką wydajnością bębna DK-3200, zaprojektowanego na 300 000 stron oraz wykorzystaniem tonerów Kyocera TK-3400 o dużej pojemności, zapewniających drukowanie do 300 000 stron.
12 500 stron Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA4500X jest wyposażony w szybki moduł skanera CIS zapewniający dokładny wydruk monochromatyczny i kopie cyfrowe. Dzięki wbudowanemu dwurdzeniowemu procesorowi ARM Cortex-A53 1,4 GHz oraz modułowi Gigabit Ethernet LAN, urządzenie takie można łatwo zintegrować z istniejącą infrastrukturą sieci kablowej. Obsługuje lokalny interfejs USB dla urządzeń pamięci masowej i bezpośredni druk dokumentów w postaci plików PDF, TIFF, JPEG, XPS.
Kup Kyocera ECOSYS MA4500X
Kyocera System ochrony klimatu Ecosys MA4500xf/Plus drukarka wielofunkcyjn | 17 996 zł |
KYOCERA ECOSYS MA4500x Mono Multifunction Laser Printer 45 110C133NL0 | 4 386 zł |
Urządzenie Wielofunkcyjne Kyocera Ecosys Ma4500X | 4 312 zł |
Kyocera System ochrony klimatu Ecosys MA4500x/Plus drukarka wielofunkcyjna | 16 470 zł |