Drukarka Kyocera ECOSYS P2235DN
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Monochromatyczna drukarka Kyocera to jeden z najtańszych modeli w linii marki ECOSYS. Seria ta łączy w sobie urządzenia przeznaczone dla wymagających użytkowników domowych i małych grup roboczych. Producent deklaruje wysoką niezawodność, na poparcie czego oferuje przedłużoną gwarancję na bęben obrazowy (do 3 lat lub 100 tys. odbitek). Drukarka Kyocera ECOSYS P2235DN wykorzystuje technologię laserową o dużej szczegółowości (rozdzielczość 1200x1200 dpi).
Użytkownicy mają prawo liczyć na komfortową obsługę, za co odpowiadają za odpowiednio pojemne tace podające i odbiorcze (odpowiednio na 350 i 250 arkuszy), a także obsługę druku dwustronnego. Na wydruki nie będziesz musiał długo czekać, ponieważ pierwsza strona zostanie wydana w 7 sekund, a następnie prędkość osiągnie 35 stron na minutę. Markowy kartridż TK-1150 jest oferowany jako materiały eksploatacyjne, które starczają na ok. 3000 stron.Do zalet modelu należy również bogactwo interfejsów przewodowego przesyłania danych, w tym oddzielne USB na dyski flash i port LAN do podłączenia do lokalnego sieć lub Internet. A jeśli potrzebujesz również Wi-Fi, to warto przyjrzeć się starszej wersji - ECOSYS P2235DW.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kyocera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kyocera.
Kup Kyocera ECOSYS P2235DN
Wszystkie ceny 11 →Kyocera Drukarka P2235dn drukarka laserowa z dupleksem i obsluga sieci lic | 1 813 zł |
Monochromatyczna Kyocera ECOSYS P2235dn DR-LM-KYO-079 | 1 349 zł |
Drukarka KYOCERA Ecosys P2235DN | 1 200 zł |
Drukarka KYOCERA Ecosys P2235DN 1102RV3NL0 | 1 200 zł |