Drukarka Kyocera ECOSYS P3150DN (1102TS3NL0)
Zdjęcia 4 |
Wysokowydajna monochromatyczna drukarka laserowa A4 z automatycznym drukowaniem dwustronnym i siecią Ethernet LAN, spełniająca potrzeby małych i średnich grup roboczych. Producent pozycjonuje jako produkt ze średniej półki cenowej przeznaczony do realizacji znaczących programów drukarskich. Charakteryzuje się imponująco wysoką szybkością drukowania (do 50 str./min), nienagannie wysoką jakością wydruków i wykorzystaniem opatentowanej technologii bębna obrazowego firmy Kyocera o wydajności 500 000 stron.
Dzięki temu zasobowi podczas pracy drukarki Kyocera ECOSYS P3150DN można trzeba wymienić wkłady z tonerem, a użytkownik może to zrobić samodzielnie. Drukowanie dwustronne ułatwia drukowanie broszur i złożonych, wielostronicowych dokumentów biznesowych. Pozwoli to również zaoszczędzić papier podczas drukowania wersji roboczych / roboczych. Oprócz bezpośredniego połączenia USB z komputerem, drukarka może działać jako samodzielne urządzenie sieciowe. Obsługiwane jest również bezpośrednie drukowanie plików TIFF / JPEG / PDF / XPS z zewnętrznych urządzeń pamięci masowej USB. Współpracuje z kasetami o dużej pojemności (TK-3160 12,5 tys. Stron lub TK-3170 15,5 tys. Stron).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kyocera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kyocera.
Kup Kyocera ECOSYS P3150DN
KYOCERA 1102TS3NL0 ECOSYS SW-DRUKARKA LASEROWA A4 USB DPI IN | 4 729 zł |
KYOCERA ECOSYS P3150dn 1200 x 1200 DPI A4 1102TS3NL0 | 3 680 zł |
KYOCERA ECOSYS P3150dn 1200 x 1200 DPI A4 1102TS3NL0 | 3 680 zł |