Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M8124CIDN (1102P43NL0)
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wydajne, kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1 z automatycznym drukowaniem dwustronnym, automatycznym podawaniem dokumentów i skanowaniem dwustronnym. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej, przeznaczony do intensywnego użytkowania biurowego. Dzięki zintegrowanemu gigabitowemu modułowi sieciowemu można go łatwo zintegrować z istniejącą infrastrukturą sieci okablowania.
Opatentowana technologia kolorowego druku laserowego firmy Kyocera gwarantuje szybkie (do 24 str./min A4) wydruki z maksymalną rozdzielczością do 1200x1200 dpi. Gwarantujemy profesjonalne drukowanie kolorowych broszur, ulotek, plakatów i innych dokumentów. Wbudowany skaner płaski A3 z automatycznymi oryginałami (do 50 stron) zapewnia dokładne jedno- i dwustronne kopiowanie monochromatycznych i kolorowych oryginałów.
Kyocera ECOSYS M8124CIDN MFP może wykonywać kopiowanie jeden do jednego lub ze skalowaniem od 25 do 400% (krok regulowany z dokładnością 1%). Host USB 2.0 typu A i potężny dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A9 z 1,5 GB pamięci RAM umożliwiają szybkie przetwarzanie i drukowanie wielostronicowych dokumentów z nośników Flash. Dostarczane są duże podajniki papieru / tace odbiorcze. Urządzenie wielofunkcyjne współpracuje ze standardowymi wkładami z tonerem o dużej pojemności (czarno-białe 12 000 stron, kolorowe 6000 stron).
Kup Kyocera ECOSYS M8124CIDN
Kyocera System ochrony klimatu Ecosys M8124cidn/Plus kolorowa drukarka las | 32 547 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M8124CIDN (1102P43NL0) | 9 800 zł |
KYOCERA ECOSYS M8124cidn Laser A3 9600 x 600 DPI 24 1102P43NL0 | 8 191 zł |