Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M8130CIDN (1102P33NL0)
Zdjęcia 7 |
Wydajna kolorowa wielofunkcyjna drukarka A3 4 w 1 z bezbłędnym automatycznym drukowaniem dwustronnym, automatycznym podawaniem dokumentów i skanowaniem dwustronnym. Służy jako kolorowa drukarka laserowa, szybki skaner dwustronny, kopiarka i faks. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej, przeznaczony do obsługi grup roboczych do 15 osób w środowisku biurowym. Charakteryzuje się bardzo wysokimi zasobami zespołu bębna (do 200 000 stron) i możliwością łatwego radzenia sobie z wyjątkowo dużym miesięcznym obciążeniem druku (do 100 000 stron).
Dzięki markowej technologii druku laserowego urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M8130CIDN zapewnia szybkie wydruki (do 30/15 stron na minutę w formacie A4/A3) z maksymalną rozdzielczością do 1200x1200 dpi. Gwarantujemy profesjonalne drukowanie dokumentów biznesowych, kolorowych broszur, ulotek reklamowych, plakatów i innych materiałów drukowanych na poziomie prezentacji. Urządzenie wielofunkcyjne jest wyposażone w szybką kartę sieciową Ethernet i można ją łatwo zintegrować z istniejącą infrastrukturą sieci okablowania. Wydajny dwurdzeniowy procesor ARM z 1,5 GB pamięci RAM umożliwia szybkie przetwarzanie i drukowanie złożonych, wielostronicowych dokumentów.
Kup Kyocera ECOSYS M8130CIDN
Kyocera ECOSYS M8130cidn/Plus kolorowa drukarka wielofunkcyjna 870B61102P3 | 38 169 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M8130CIDN (1102P33NL0) | 15 895 zł |
KYOCERA ECOSYS M8130cidn Laser A3 9600 x 600 DPI 30 1102P33NL0 | 12 260 zł |
KYOCERA ECOSYS M8130cidn Laser A3 9600 x 600 DPI 30 1102P33NL0 | 12 260 zł |