SSD Kingston KC600 mSATA SKC600MS/1024G 1 TB
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Kingston SKC600MS/1024G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston KC600 mSATA SKC600MS/1024G 1 TB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston KC600 SSD 1024GB SATA3 mSATA - SKC600MS/1024G SKC600MS/1024G | 548 zł |
Kingston mSATA KC600 1024GB HD-SSD18-KNG-026 | 445 zł |
Kingston KC600 1TB mSATA | 459 zł |
Dysk SSD Kingston KC600 1TB mSATA SATA III (SKC600MS/1024G) | 469 zł |
Dysk SSD KINGSTON SKC600MS, 1024 GB, KC600, SATA3 | 475 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston KC600 mSATA SKC600MS/1024G
Ceny na Kingston KC600 mSATA SKC600MS/1024G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC600 mSATA SKC600MS/256G 256 GB | od 130 zł | 11 oferty | ||
Kingston KC600 mSATA SKC600MS/512G 512 GB SKC600MS | od 250 zł | 13 oferty | ||
Kingston KC600 mSATA SKC600MS/1024G 1 TB | od 445 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →