Zlewozmywak kuchenny Kernau KGS R 60 1.5B1D 970x520
Zdjęcia 3 |
Kernau KGS R 60 1.5B1D |
|
Materiał zlewozmywaka jest wysoce odporny na szoki termiczne i uszkodzenia mechaniczne. Zawory koszowe w zestawie.
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KGS R 60 1.5B1D 970x520
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak Kernau Kernau KGS R 60 1,5B1D White | 1 285 zł |
Zlewozmywak granitowy Kernau KGS R 60 1,5B1D WHITE | 1 285 zł |
Zlewozmywak Kernau KGSR 60 1,5B1D OLD WHITE granit | 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →