Słuchawki
Jabra Evolve 40 Stereo USB-C UC (6399-829-289)
Zdjęcia 4 |
Jabra Evolve 40 Stereo USB-C UC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve 40 Stereo USB-C UC
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Duo headset ONLY for Jabra EVOLVE 40 UC with 3.5mm Jack 14401-10 | 255 zł |
Słuchawki Jabra Evolve 40 UC (14401-10) | 241 zł |
Jabra Evolve 40 UC Stereo USB-C 6399-829-289 | 667 zł |
Jabra Evolve 40 Replacement Headset Stereo | 379 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Jabra Evolve 40 DUO 3,5mm (bez USB) - PACZKOMAT, POCZT | 267 zł |
pokaż 8 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości słuchawek Jabra Evolve 40 Stereo USB-C UC:
- Obsługa technologii ujednoliconej komunikacji
- Wskaźnik zajętości
- Evolve 20 Mono MS - zoptymalizowany pod kątem Microsoft Teams
- Evolve 20 Mono UC - zoptymalizowany pod kątem ujednoliconej komunikacji
PolecamyPorównaj w tabeli →