Procesor Intel Core i7 Comet Lake i7-10700KF OEM (CM8070104282437)
Wideo 11 |
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700KF OEM |
|
Turbo Boost 2.0 (pojedynczy / wszystkie rdzenie), 5,0 / 4,7 GHz.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i7 Comet Lake i7-10700KF OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Core i7 10700KF / 3.8 GHz processor Procesor - 8 rdzeni - 3.8 GHz - | 1 051 zł |
Intel Core i7-10700KF procesor 3,8 GHz 16 MB Smart CM8070104282437 | 1 154 zł |
Procesor Intel Core i7-10700KF, 3.8 GHz, 16 MB, OEM (CM8070104282437) | 1 152 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i7 Comet Lake
Ceny na Intel Core i7 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 BOX | od 1 099 zł | 9 oferty | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 OEM | od 1 195 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700F BOX | od 1 049 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700K BOX | od 820 zł | 8 oferty | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700KF BOX | od 920 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700KF OEM | od 1 051 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700K OEM | od 1 068 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →