Procesor Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6348 OEM (CD8068904572204)
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6348 OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6348 OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Xeon Gold 6348 / 2.6 GHz processor - OEM Procesor - 28 rdzeni - 2.6 | 11 899 zł |
Intel Xeon Gold 6348 procesor 2,6 GHz 42 MB CD8068904572204 | 11 348 zł |
Procesor serwerowy Intel Xeon Gold 6348, 2.6 GHz, 42 MB, OEM (CD8068904572 | 10 326 zł |
Intel Xeon Gold 6348 2.6GHz 42M Cache 28C 56T Sockets FCLGA4189 SRKHP P369 | 8 160 zł |
Modyfikacje Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen
Ceny na Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5315Y OEM | od 4 411 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5317 OEM | od 3 919 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5318Y OEM | od 4 931 zł | 7 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6326 OEM | od 5 196 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6330 OEM | od 4 581 zł | 8 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6334 OEM | od 10 172 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6338 OEM | od 14 426 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6342 OEM | od 12 600 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6346 OEM | od 9 311 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6348 OEM | od 8 160 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6354 OEM | od 10 740 zł | 2 oferty |
Polecamy