Procesor Intel Xeon Gold 5117 OEM (CD8067303317801)
Zdjęcia 5 |
Intel Xeon Gold 5117 OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Xeon Gold 5117 OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Xeon Gold 5117 CPU 2.00 GHz LGA3647 14C/28T Processor 19.25M Cache | 223 zł |
Intel Xeon Gold 5117 Processor CPU 2.00 GHz 19.25M Cache 14C/28T LGA3647 | 224 zł |
Intel Xeon Gold 5117 Processor CPU 14C/28T LGA3647 2.00 GHz 19.25M Cache | 213 zł |
Intel Xeon Gold 5117 CPU 2.00 GHz LGA3647 14C/28T Processor 19.25M Cache | 222 zł |
Intel Xeon Gold 5117 CPU Processor 14 Cores 28Threads 19.25M Cache 2GHz LG | 222 zł |
Modyfikacje Intel Xeon Gold
Ceny na Intel Xeon Gold |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Gold 5117 OEM | od 213 zł | 6 oferty | ||
Intel Xeon Gold 5118 OEM | od 1 476 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Gold 5120 BOX | od 1 391 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Gold 5120 OEM | od 2 653 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Gold 6126 OEM | od 7 098 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Gold 6130 BOX | od 816 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Gold 6132 OEM | od 217 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Gold 6134 BOX | od 1 820 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Gold 6138 BOX | od 11 216 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Gold 6140 OEM | od 764 zł | 5 oferty | ||
Intel Xeon Gold 6142 BOX | od 2 400 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Gold 6142 OEM | od 756 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Gold 6144 OEM | od 870 zł | 6 oferty | ||
Intel Xeon Gold 6146 OEM | od 1 356 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Gold 6148 BOX | od 707 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon Gold 6148 OEM | od 2 196 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Gold 6154 OEM | od 21 758 zł | 1 oferta |
Polecamy