Процесор Intel Xeon Gold 5117 OEM (CD8067303317801)
Фото 5 |
Intel Xeon Gold 5117 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon Gold 5117 OEM
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Xeon Gold 5117 CPU 2.00 GHz LGA3647 14C/28T Processor 19.25M Cache | 223 zł |
Intel Xeon Gold 5117 Processor CPU 2.00 GHz 19.25M Cache 14C/28T LGA3647 | 224 zł |
Intel Xeon Gold 5117 Processor CPU 14C/28T LGA3647 2.00 GHz 19.25M Cache | 213 zł |
Intel Xeon Gold 5117 CPU 2.00 GHz LGA3647 14C/28T Processor 19.25M Cache | 222 zł |
Intel Xeon Gold 5117 CPU Processor 14 Cores 28Threads 19.25M Cache 2GHz LG | 222 zł |
Модификації Intel Xeon Gold
Ціни на Intel Xeon Gold |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Gold 5117 OEM | від 213 zł | 6 пропозицій | ||
Intel Xeon Gold 5118 OEM | від 1 476 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold 5120 BOX | від 1 391 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 5120 OEM | від 2 653 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold 6126 OEM | від 7 098 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 6130 BOX | від 816 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 6132 OEM | від 217 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 6134 BOX | від 1 820 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold 6138 BOX | від 11 216 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold 6140 OEM | від 764 zł | 5 пропозицій | ||
Intel Xeon Gold 6142 BOX | від 2 400 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold 6142 OEM | від 756 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 6144 OEM | від 870 zł | 6 пропозицій | ||
Intel Xeon Gold 6146 OEM | від 1 356 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold 6148 BOX | від 707 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 6148 OEM | від 2 196 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 6154 OEM | від 21 758 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо