Процесор Intel Xeon Gold 5120 OEM (CD8067303535900)
Фото 5 |
Intel Xeon Gold 5120 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Intel Xeon Gold
Ціни на Intel Xeon Gold |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Gold 5117 OEM | від 213 zł | 6 пропозицій | ||
Intel Xeon Gold 5118 OEM | від 1 476 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold 5120 BOX | від 1 391 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 5120 OEM | від 2 653 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold 6126 OEM | від 7 138 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 6130 BOX | від 816 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 6132 OEM | від 217 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 6134 BOX | від 1 820 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold 6138 BOX | від 11 216 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold 6140 OEM | від 764 zł | 5 пропозицій | ||
Intel Xeon Gold 6142 BOX | від 2 400 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold 6142 OEM | від 756 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 6144 OEM | від 870 zł | 8 пропозицій | ||
Intel Xeon Gold 6146 OEM | від 1 356 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold 6148 BOX | від 707 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 6148 OEM | від 2 196 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 6154 OEM | від 21 758 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →