Monitor Iiyama ProLite TF2238MSC-B1 21.5 "
Zdjęcia 15 |
Iiyama ProLite TF2238MSC-B1 21.5 "
21.5 "23.8 "
Przekątna:21.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:525 cd/m²
Złącza:HDMI, DisplayPort
Obudowa metalowa, ekran pokryty szkłem odpornym na zarysowania.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite TF2238MSC-B1 21.5 "
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Iiyama TF2238MSC-B1-215" IPS 1920x1080/60 Hz 1H1DP | 2 207 zł |
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 21.5 cala TF2238MSC-B1 IPS,FHD,DP,HDMI,2x2W | 2 142 zł |
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 21.5 cala TF2238MSC-B1 IPS,FHD,DP,HDMI,2x2W | 2 520 zł |
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 21.5 cala TF2238MSC-B1 IPS,FHD,DP,HDMI,2x2W | 2 142 zł |
Monitor iiyama ProLite TF2238MSC-B1 | 2 106 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Iiyama ProLite TF2238MSC-B1
Ceny na Iiyama ProLite TF2238MSC-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TF2238MSC-B1 21.5 " | od 2 103 zł | 12 oferty | ||
Iiyama ProLite TF2438MSC-B1 23.8 " | od 2 238 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →