Panel LCD Iiyama ProLite LH9875UHS-B1AG 97.5 "
Zdjęcia 16 |
Iiyama ProLite LH9875UHS-B1AG 97.5 "
Przekątna:97.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:500 cd/m²
Złącza:DVI, HDMI, DisplayPort, LAN
FailOver - możesz ustawić priorytety dla różnych wejść; w przypadku utraty sygnału, automatycznie przełączy się na żądane źródło.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite LH9875UHS-B1AG 97.5 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
System interaktywny iiyama iiyama PROLITE Cyfrowa tablica A 2,49 m (98") L | 18 622 zł |
iiyama ProLite LH9875UHS-B1AG 98" Class (97.5" LH9875UHS-B1AG | 17 870 zł |
Profesjonalny monitor Digital Signage iiyama ProLite LH9875UHS-B1AG 98 4K | 18 126 zł |
iiyama ProLite LH9875UHS-B1AG 98" Class (97.5" LH9875UHS-B1AG | 17 870 zł |
iiyama LH9875UHS-B1AG 98" Wyświetlacz | 18 076 zł |
Modyfikacje Iiyama ProLite LH9875UHS-B1AG
Ceny na Iiyama ProLite LH9875UHS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite LH4375UHS-B1AG 42.5 " | od 2 948 zł | 7 oferty | ||
Iiyama ProLite LH5575UHS-B1AG 54.6 " | od 4 023 zł | 4 oferty | ||
Iiyama ProLite LH6575UHS-B1AG 64.5 " | od 5 680 zł | 4 oferty | ||
Iiyama ProLite LH9875UHS-B1AG 97.5 " | od 17 870 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →