ЖК-панель Iiyama ProLite LH9875UHS-B1AG 97.5 "
Фото 16 |
Iiyama ProLite LH9875UHS-B1AG 97.5 "
Діагональ:97.5 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:500 кд/м²
Роз'єми:DVI, HDMI, DisplayPort, LAN
FailOver - можна налаштувати пріоритети для різних входів, при втраті сигналу відбудеться автоматичне перемикання на потрібне джерело.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite LH9875UHS-B1AG 97.5 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
System interaktywny iiyama iiyama PROLITE Cyfrowa tablica A 2,49 m (98") L | 18 622 zł |
iiyama ProLite LH9875UHS-B1AG 98" Class (97.5" LH9875UHS-B1AG | 17 875 zł |
Profesjonalny monitor Digital Signage iiyama ProLite LH9875UHS-B1AG 98 4K | 18 126 zł |
iiyama ProLite LH9875UHS-B1AG 98" Class (97.5" LH9875UHS-B1AG | 17 944 zł |
iiyama LH9875UHS-B1AG 98" Wyświetlacz | 18 076 zł |
Модификації Iiyama ProLite LH9875UHS-B1AG
Ціни на Iiyama ProLite LH9875UHS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite LH4375UHS-B1AG 42.5 " | від 2 948 zł | 6 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH5575UHS-B1AG 54.6 " | від 4 023 zł | 4 пропозиції | ||
Iiyama ProLite LH6575UHS-B1AG 64.5 " | від 5 680 zł | 4 пропозиції | ||
Iiyama ProLite LH9875UHS-B1AG 97.5 " | від 17 875 zł | 5 пропозицій |