Smartfon Huawei P30 Pro 128 GB / 8 GB / Dual
Zdjęcia 30 |
Huawei P30 Pro 128 GB / 8 GB / Dual
R (top)NFCwodoodpornośćfast chargeładowanie bezprzewodoweUSB C 3 fastbrak 3,5 mmzakrzywiony ekranKarta pamięci NM
Wyświetlacz:6.47 ", zakrzywiony, 2340x1080 (19.5:9), 398 ppi
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Hisilicon Kirin 980
Aparat:4 moduły, zoom optyczny, 40 MP, + 8 MP, i 8 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4200 mAh
Waga:192 g
Wyświetlacz z dwoma trybami pracy (przełączanie na niższą rozdzielczość w celu oszczędzania baterii). Trzy pełnowartościowe aparaty + jeden TOF (do ustawiania ostrości). Zoom optyczny (do 5x). Barometr.
Brak głośnika rozmów (tę rolę pełni wyświetlacz). Brak gniazda microSD, zamiast niego jest gniazdo na NM Card.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Huawei P30 Pro 128 GB / 8 GB / Dual
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Huawei P30 Pro 51093RUD Telefon Komórkowy 647" NiebieskiNajwyższa jakość wykonania
Bezproblemowe i długie użytkowanie
Niezawodność w każdym miejscu i czasie Amazon.plZłóż skargę | 1 878 zł |
HUAWEI P30 PRO 8GB 128GB KIRIN 980 4200mAh OLED HUAWEI P30 PRO dostępny kolor CZARNY Główne cechy: Ekran 6.47 cala, 2340x1080 8GB RAM, 128GB ROM Procesor KIRIN 980, 2x2.6GHz+2x1.92 Erli.plZłóż skargę | 1 240 zł |
Smartfon Huawei P30 Pro, 8/128 GB, bursztynowyHuawei P30 Pro 128GB Odkryj Huawei P30 Pro 128GB. Smartfon, który zachwyca designem i minimalistycznym wcięciem DewDrop. Jego ultra cienkie, zaokrąglone ramk... EmpikZłóż skargę | 3 332 zł |
Seria Huawei R (top)Porównaj w tabeli →
od 3 999 zł
aparatofon, dobry dźwięk, łączność satelitarna, 6.67 ", 458 ppi, 120 Hz, LTPO, HarmonyOS, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1 4G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 48 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4815 mAh, 200 g
od 2 482 zł
aparatofon, dobry dźwięk, zakrzywiony ekran, 6.6 ", 450 ppi, 120 Hz, HarmonyOS, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Kirin 9000 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4360 mAh, 195 g
od 2 200 zł
aparatofon, 5G, zakrzywiony ekran, 6.58 ", 518 ppi, 90 Hz, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Kirin 990 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 12 Mpx, + 40 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4200 mAh, 209 g
od 1 240 zł
zakrzywiony ekran, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 8 GB, Hisilicon Kirin 980, aparat: 4 moduły, 40 Mpx, + 8 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4200 mAh, 192 g
od 3 541 zł
6.9 ", składany, 442 ppi, 120 Hz, HarmonyOS, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 40 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 190 g, super cienki
od 899 zł
5.84 ", 432 ppi, 60 Hz, Android 8.0, 64 GB, RAM 4 GB, HiSilicon Kirin 659, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 3000 mAh, 145 g, super cienki
od 796 zł
6.15 ", 416 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Kirin 710, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 3340 mAh, 159 g, super cienki
od 1 761 zł
5G, 6.1 ", 422 ppi, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Kirin 990 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3800 mAh, 175 g
od 1 620 zł
5G, 6.1 ", 422 ppi, 60 Hz, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Kirin 990 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3800 mAh, 175 g
od 1 134 zł
6.4 ", 398 ppi, 60 Hz, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 6 GB, HiSilicon Kirin 810, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ładowanie: fast charge, 4200 mAh, 183 g
od 1 699 zł
6.1 ", 408 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Hisilicon Kirin 970, aparat: 3 moduły, 40 Mpx, + 8 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 180 g
od 1 900 zł
aparatofon, 5G, zakrzywiony ekran, 6.58 ", 518 ppi, 90 Hz, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Kirin 990 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 12 Mpx, + 40 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4200 mAh, 209 g
od 1 685 zł
6.15 ", 416 ppi, Android 10.0, 256 GB, RAM 6 GB, Kirin 710, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 3340 mAh, 159 g, super cienki
od 2 417 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 429 ppi, Android 7.0, 32 GB, RAM 3 GB, Hisilicon Kirin 955, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, NFC, ładowanie: 3000 mAh, 144 g, super cienki
od 1 014 zł
kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, Android 7.0, 16 GB, RAM 3 GB, HiSilicon Kirin 655, aparat: 12 Mpx, ładowanie: 3000 mAh, 147 g
od 843 zł
kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, Android 8.0, 32 GB, RAM 3 GB, Hisilicon Kirin 658, aparat: 12 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 3000 mAh, 146 g, super cienki
od 571 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 429 ppi, Android 6.0, 16 GB, RAM 2 GB, Hisilicon Kirin 650, aparat: 13 Mpx, NFC, ładowanie: 3000 mAh, 147 g
od 1 869 zł
zakrzywiony ekran, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 256 GB, RAM 8 GB, Kirin 980, aparat: 4 moduły, 40 Mpx, + 8 Mpx, + 20 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4200 mAh, 192 g
od 1 414 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 6 GB, Kirin 820 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 189 g
od 1 374 zł
6.15 ", 416 ppi, Android 9.0, 256 GB, RAM 4 GB, Kirin 710, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 3340 mAh, 153 g, super cienki
Modyfikacje Huawei P30 Pro
Ceny na Huawei P30 Pro |
---|---|---|---|---|
Huawei P30 Pro 128 GB / 6 GB / Dual | od 1 305 zł | 21 oferta | ||
Huawei P30 Pro 128 GB / 8 GB / Dual | od 1 240 zł | 5 oferty | ||
Huawei P30 Pro 256 GB / 8 GB / Dual | od 2 137 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 305 zł
zakrzywiony ekran, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Hisilicon Kirin 980, aparat: 4 moduły, 40 Mpx, + 8 Mpx, + 20 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4200 mAh, 192 g
od 1 869 zł
zakrzywiony ekran, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 256 GB, RAM 8 GB, Kirin 980, aparat: 4 moduły, 40 Mpx, + 8 Mpx, + 20 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4200 mAh, 192 g
od 1 900 zł
zakrzywiony ekran, 6.39 ", 538 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Huawei Kirin 980, aparat: 3 moduły, 40 Mpx, + 8 Mpx, + 20 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, FaceID, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4200 mAh, 189 g
od 4 093 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 378 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 634 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 404 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g