Smartfon Huawei Nova 10 SE 128 GB / 8 GB
Wideo 7Zdjęcia 19 | od 997 zł dodaj do listymoje listy |
Huawei Nova 10 SE 128 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 680G 4G
Aparat:3 moduły, 108 MP, + 8 MP
Akumulator:4500 mAh
Waga:184 g
Częstotliwość próbkowania warstwy czujnika wynosi 270 Hz.
Wersja 6/128 GB z jednym slotem na kartę SIM i bez NFC. Brak usług Google.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Huawei Nova (średnie +)Porównaj w tabeli →
od 2 147 zł
zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 168 g, super cienki
od 2 200 zł
zakrzywiony ekran, 6.78 ", 429 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 191 g
od 749 zł
zakrzywiony ekran, 6.57 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4300 mAh, 169 g
od 1 111 zł
6.67 ", 391 ppi, 60 Hz, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 662, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, ładowanie: fast charge, 4300 mAh, 190 g
od 1 100 zł
6.78 ", 387 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 191 g
od 1 182 zł
zakrzywiony ekran, 6.7 ", 391 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 647 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Kirin 710, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 1 699 zł
zakrzywiony ekran, 6.78 ", 429 ppi, 120 Hz, HarmonyOS, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 168 g, super cienki
od 997 zł
6.67 ", 395 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680G 4G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 184 g, super cienki
od 2 650 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, HarmonyOS, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 168 g, super cienki
od 1 100 zł
6.8 ", 385 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 193 g
od 1 499 zł
6.67 ", 395 ppi, 90 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 186 g, super cienki
od 1 799 zł
6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 168 g, super cienki
od 383 zł
kompaktowy, 5 ", 294 ppi, Android 7.0, 16 GB, RAM 2 GB, Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425, aparat: 13 Mpx, ładowanie: 3020 mAh, 145 g
Wideo recenzje
Huawei nova 10 SE Unboxing and review | 108 MP camera OLED Display wow best smartphone
11 listopada 202224 193 przegląd
HUAWEI NOVA 10 SERIES UNBOXING. Nova 10Se Nova 10 And King Nova 10 Pro
18 października 202277 763 przegląd
Huawei nova 10 SE REVIEW
14 listopada 202243 909 przegląd
HUAWEI nova 10 SE review: Best selfie camera phone of 2022?
13 października 202217 263 przegląd
Huawei Nova 10 SE Unboxing & Overview - better than the Huawei Nova 9 SE? #huaweinova10se
18 listopada 202237 156 przegląd
HUAWEI nova 10 SE Hands-On Review and First Impressions
27 września 2022306 891 przegląd
HUAWEI NOVA 10 SE - Same Edition? Or Did It Improved? | Gadget Sidekick
21 października 2022445 844 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 116 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 580 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 024 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g