Smartfon Huawei Nova 11 Pro 256 GB / 8 GB
Wideo 9Zdjęcia 34 |
Kup Huawei Nova 11 Pro 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 8 →HUAWEI Smartfon HUAWEI Nova 11 Pro 8/256GB Czarny Czarno-złoty | 3 197 zł |
Smartfon HUAWEI nova 11 Pro 8/256GB 6.78" 120Hz Zielony | 3 200 zł |
Smartfon HUAWEI nova 11 Pro 8/256GB 6.78" 120Hz Zielony 51097MTM | 3 200 zł |
Smartfon Huawei Nova 11 Pro 8/256GB Zielony (1401332) | 1 784 zł |
Huawei Nova 11 Pro naprawdę wyróżnia się spośród wielu podobnych smartfonów swoim unikalnym designem. Model ten łączy w sobie duży zakrzywiony ekran, podwójny aparat przedni i oryginalne skórzane wykończenie tylnego panelu. W sprzedaży dostępne są także klasyczne wersje smartfona ze szklanym tyłem.
Zakrzywiony wyświetlacz OLED
Wyświetlacz smartfona wykonany jest w technologii OLED i ma przekątną 6,78 cala. Boczne krawędzie ekranu są zakrzywione, a sam panel OLED pokryty jest wytrzymałym szkłem Kunlun Glass. Rozdzielczość ekranu wynosi 2652 x 1200 pikseli, a częstotliwość odświeżania może osiągnąć 120 Hz. Do identyfikacji użytkownika wykorzystywany jest skaner linii papilarnych wbudowany w ekran.
Platforma techniczna
Urządzenie napędzane jest procesorem Snapdragon 778G bez modemu 5G, solidnym chipsetem średniej klasy, uzupełnionym przez 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej, której nie można rozszerzyć. Smartfon działa na systemie operacyjnym HarmonyOS 3.0, w którym brakuje zwykłych usług Google, ale można je zainstalować poprzez AppGallery przy użyciu wirtualnego środowiska Gbox.
Skup się na selfie i szybkim ładowaniu
Huawei Nova 11 Pro wyposażony jest w podwójny aparat główny 50 + 8 MP. Cechą szczególną urządzenia jest podwójny aparat przedni z sensorami 8 MP i 60 MP przeznaczony do fotografii portretowej. Bateria o pojemności 4500 mAh obsługuje ładowanie przewodowe o mocy 100 W, które ładuje baterię do 50% w zaledwie 15 minut. Taka prędkość ładowania może znacznie skrócić czas spędzony przy ładowarce.