Klawiatura z myszą
HP Pavilion 200 (9df28aa)
Wideo 4Zdjęcia 2 |
HP Pavilion 200 |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP Pavilion 200
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Pavilion Kombi klawiatura i mysz 200 QWERTZ przewodowa 1600 DPI złącze | 88 zł |
HP Pavilion 200 KL-D-HP-030 | 88 zł |
Zestaw HP Pavilion 200 | 88 zł |
Zestaw klawiatura i mysz HP 9DF28AA | 119 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →