Klawiatura
HP 975 Dual-Mode Wireless Keyboard (3Z726AA)
Zdjęcia 5 |
HP 975 Dual-Mode Wireless Keyboard |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP 975 Dual-Mode Wireless Keyboard
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP 975 bezprzewodowa klawiatura z dwoma trybami hiszpański układ QWERTY cz | 608 zł |
Klawiatura HP 975 Dual-Mode, CZ/SK layout (3Z726AA#BCM) Czarna | 466 zł |
HP 975 | 487 zł |
HP Klawiatura Bezprzewodowa 3Z726AA Czarny QWERTY Hiszpański S8430743 | 862 zł |
HP Clavier sans Fil 975 Double Mode 3Z726AA#ABD | 473 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →