Klawiatura z myszą
HP Pavilion Wired Keyboard and Mouse 400 (4CE97AA)
HP Pavilion Wired Keyboard and Mouse 400 |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP Pavilion Wired Keyboard and Mouse 400
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Zestaw Przewodowy Myszy i Klawiatury Pavilion 400 4CE97AA 4CE97AA#ABE | 133 zł |
HP Pavilion Wired Combo KL-D-HP-029 | 129 zł |
Zestaw HP Pavilion 400 | 139 zł |
HP PAV WiredCombo Keyboard 4CE97AA | 129 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →