HP 350 Compact Multi-Device Bluetooth Keyboard
Wideo 3Zdjęcia 20 |
HP 350 Compact Multi-Device Bluetooth Keyboard |
|
Najprostsza i najbardziej kompaktowa klawiatura, przeznaczona głównie do wygodnej i bezpiecznej pracy w podróży, poza domem lub w podróży służbowej. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na kompaktowe wymiary modelu (282x122x16 mm), które pozwalają na wygodny transport klawiatury. Urządzenie charakteryzuje się minimalną wagą – zaledwie 340 g. Sposobem połączenia z komputerem jest moduł bezprzewodowy Bluetooth 5.2.
Liczba kanałów jednoczesnej synchronizacji - do trzech szt. Model pewnie łączy się z większością nowoczesnych systemów operacyjnych, w tym Windows, iOS, Android, MacOS, iPadOS, Chrome itp. Klawiatura Bluetooth HP 350 Compact Multi-Device działa z najwyższą efektywnością energetyczną. Zestaw standardowych baterii przeznaczony jest na 24 miesiące użytkowania urządzenia. Przełączanie pomiędzy kanałami synchronizacji odbywa się poprzez naciśnięcie tylko jednego przycisku.
W układzie dostępnych jest 78 klawiszy. Na górze umieszczono przyciski wielofunkcyjne, które dodatkowo aktywuje się za pomocą Fn. Układ 60% wystarczy, aby w pełni pokryć wszystkie znaki, szybko uruchomić główne aplikacje i łatwo włączyć główne funkcje systemu. Konstrukcja klawiszy zapewnia wygodne naciśnięcie, co przyspiesza i zwiększa dokładność pisania. W miejscu największego pogrubienia wysokość klawiatury nie przekracza 16 mm, co sprawia, że klawiatura jest ultracienka, stylowa i bardzo wygodna.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Kup HP 350 Compact Multi-Device Bluetooth Keyboard
Wszystkie ceny 40 →HP 350 Kompaktowa klawiatura Bluetooth z wieloma urządzeniami 692T0AA | 265 zł |
Bezprzewodowa klawiatura HP 350 Compact Multi-Device Bluetooth Keyboard Wh | 137 zł |
HP 350 Multi-Device Biała KL-D-HP-044 | 119 zł |
Klawiatura bezprzewodowa HP 350 Multi-Device - biała 692T0AA#ABB | 179 zł |
Klawiatura HP 350 Multi-Device Czarny | 118 zł |