HP 225 Keyboard and Mouse (286J4AA)
HP 225 Keyboard and Mouse |
|
Klasyczny zestaw niskoprofilowej klawiatury i oburęcznej myszy. Klawisze klawiatury mają zmniejszoną wysokość; przyciski te można nacisnąć łatwiej i szybciej niż zwykle. Dostępny jest klawisz Fn, który otwiera opcję włączenia usług szybkiego uruchamiania. Układ jest standardowo podzielony na trzy bloki przycisków. Klawisz Enter ma mniejszą, jednowierszową konstrukcję. Klawiatura i mysz HP 225 korzystają z uproszczonej i szybkiej łączności typu Plug and Play.
Przy takich urządzeniach wejściowych nie ma potrzeby instalowania sterowników. Urządzenia są gotowe do użycia natychmiast po sparowaniu. Sensor optyczny myszy ma rozdzielczość 1000 DPI. Wprowadzanie danych odbywa się za pomocą pary standardowych przycisków (RMB i LMB) oraz kółka przewijania. Dodatkowo scroll posiada funkcję przycisku. Modyfikacja HP 225 umożliwia tradycyjne podłączenie urządzeń za pomocą przewodu połączeniowego ze złączem USB. Klawiatura posiada kilka opcji kąta nachylenia układu przycisków. Konstrukcja zawiera również wyświetlacz LED wskazujący stan głównych przycisków. Zestaw posiada zielony certyfikat potwierdzający zrównoważony rozwój. Do stworzenia urządzeń wykorzystano około 50% plastiku pochodzącego z recyklingu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Kup HP 225 Keyboard and Mouse
Wszystkie ceny 16 →HP 225 Mysz przewodowa i KB EMEA 286J4AAABB | 138 zł |
HP Zestaw 225 Przewodowa mysz i klawiatura Combo 286J4AA UKHPDRZSPB00001 | 123 zł |
HP Zestaw 225 Przewodowa mysz i klawiatura Combo 286J4AA 67892 | 125 zł |
HP 225 Wired Mouse and Keyboard Combo (EU) | 147 zł |
HP Zestaw 225 Przewodowa mysz i klawiatura Combo 286J4AA 67892 | 123 zł |