Klawiatura
HP Pavilion Gaming 550 (9LY71AA)
Zdjęcia 4 |
HP Pavilion Gaming 550 |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP Pavilion Gaming 550
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Pavilion Gaming 550 klawiatura P 9LY71AA#ABB | 283 zł |
HP Pavilion 550 Czarny | 259 zł |
HP Pavilion 550 Czarny | 269 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! hewlett-packard HP Pavilion Gaming 550 Keyboard - PA | 267 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →