Klawiatura z myszą
HP 655 Wireless Keyboard and Mouse Combo (4R009AA)
Zdjęcia 3 |
HP 655 Wireless Keyboard and Mouse Combo |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP 655 Wireless Keyboard and Mouse Combo
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP 655 Wrls Klawiatura i mysz Combo 4R009AA#ABB | 382 zł |
Zestaw bezprzewodowej klawiatury i myszy HP 655 4R009AA#ABB | 399 zł |
HP 655 zestaw bezprzewodowy klawiatura Bluetooth mysz 4000DPI 4R009AA | 109 zł |
Klawiatura + mysz HP HP Inc. Zestaw bezprzewodowej klawiatury i myszy 655 | 120 zł |
Zestaw Hp 655 - Bezprzewodowy Klawiatura Bluetooth + Mysz 4000Dpi - Progra | 120 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →