HP Wired Desktop 320K (9SR37AA)
HP Wired Desktop 320K 2021 rokwyspowa |
|
Klawiatura z nowoczesnym układem wyspowym i wygodnymi, niskoprofilowymi przyciskami, prezentowana na rynku przez popularną markę HP. Klawiatura zapewnia produktywne i wygodne pisanie. Klasyczny układ 104 przycisków uzupełnia pięć klawiszy pomocniczych, które służą jako szybki dostęp. Wiersz kluczy F1-F12 zawiera symbole o alternatywnych znaczeniach, które są aktywowane poprzez kombinację z Fn.
Klawiatura komputerowa HP Wired Desktop 320K jest podłączona do komputera klasyczną metodą przewodową. Długość kabla USB wynosi 180 cm, istnieje możliwość regulacji kąta rozmieszczenia przycisków. W korpusie klawiatury, podobnie jak nasadkach klawiszy, zastosowano niezawodne i praktyczne materiały. Powierzchnia robocza klawiatury została zaprojektowana z myślą o łatwym czyszczeniu i bezpiecznej dezynfekcji.
Gwarantujemy, że model ten wytrzyma do 1000 cykli wycierania wilgotną ściereczką antyseptyczną. Klawiatura ta pozwoli Ci pracować przyjemnie, estetycznie i bezpiecznie dzięki układowi w biurze z dużą liczbą pracowników. Na przedniej okładce znajduje się logo HP, które podnosi atrakcyjność stylistyczną modelu. Urządzenie wejściowe jest lekkie - tylko 413 g. Wymiary zmniejszono do 42,62 x 11,09 x 1,67 cm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Kup HP Wired Desktop 320K
Wszystkie ceny 16 →HP Desktop 320K 9SR37AA#UUZ | 198 zł |
Klawiatura przewodowa 320K 9SR37AA#ABB | 119 zł |
HP Wired Desktop 320K Keyboard Halley | 98 zł |
HP Wired Desktop 320K Keyboard ( No Box ) | 60 zł |
Klawiatura przewodowa 320K | 119 zł |