Klawiatura z myszą
HP Wireless 300 (3ML04AA)
Wideo 2 |
HP Wireless 300 |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP Wireless 300
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Wireless Keyboard & Mouse 300 PL KL-G-HP-005 | 129 zł |
Zestaw klawiatura + mysz HP Wireless Keyboard and Mouse 300 bezprzewodowe | 202 zł |
HP 300 Czarny | 136 zł |
HP 300 (3ML04AAABL) Wireless Keyboard & Mouse Combo Set | 140 zł |
Klawiatura + mysz HP (3ML04AA#AKB) | 96 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →