Klawiatura
HP Pavilion Wired Keyboard 300 (4CE96AA)
HP Pavilion Wired Keyboard 300 |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP Pavilion Wired Keyboard 300
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Klawiatura Przewodowa Pavilion 300 4CE96AA 4CE96AA#ABE | 205 zł |
Klawiatura przewodowa HP Pavilion 300 4CE96AA#ABB | 149 zł |
HP WIRED KEYBOARD | 80 zł |
Hp Pavilion 300 Keyboard Czarny 4CE96AA#ABB | 157 zł |
Hp Pavilion 300 Keyboard Posrebrzany 4CE96AA#ABE | 210 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →