Клавіатура
HP USB Slim Business Keyboard
Відео 4Фото 3 |
HP USB Slim Business Keyboard |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP USB Slim Business Keyboard
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP N3R87ATABZ - Business Slim - Tastiera - USB - Italia - Promo - per t430 | 200 zł |
HP USB Slim Business Keyboard N3R87AT 803181-001 803823-001 | 78 zł |
Klawiatura HP USB Business Slim Keyboard | 104 zł |
HP USB Business Slim Keyboard BE N3R87AA#AC0 | 116 zł |
HP N3R87AAABS - klawiatura USB Slim Business USB Business Slim Keyboard SE | 131 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →