Klawiatura
HP USB Slim Business Keyboard
Wideo 4Zdjęcia 3 |
HP USB Slim Business Keyboard |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP USB Slim Business Keyboard
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP N3R87AAABS - klawiatura USB Slim Business USB Business Slim Keyboard SE | 132 zł |
HP USB Slim Business Keyboard N3R87AT 803181-001 803823-001 | 78 zł |
Klawiatura HP USB Business Slim Keyboard | 104 zł |
HP USB Business Slim Keyboard UK N3R87AAABU UK/English 5711783318187 | 149 zł |
HP N3R87ATABZ - Business Slim - Tastiera - USB - Italia - Promo - per t430 | 200 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →