HP Pavilion 600
Wideo 1Zdjęcia 5 |
HP Pavilion 600 |
|
Pełnowymiarowa klawiatura wyspowa z wysokiej jakości przełącznikami membranowymi, dodatkowym klawiszem Fn i przewodową łącznością USB. Wyposażony w niskoprofilowe klawisze o stosunkowo krótkim skoku, co jest wygodne przy pracy z dużą ilością tekstu. W przeciwieństwie do niedrogich klawiatur membranowych biurowych, ten model całkowicie zapobiega fałszywemu dwukrotnemu kliknięciu, co ma najbardziej pozytywny wpływ na dokładność pisania i kontrolę aplikacji / systemu za pomocą standardowych lub niestandardowych skrótów klawiaturowych.
Może być używany z dowolnymi komputerami osobistymi, urządzeniami all-in-one, nettopami, stacjami roboczymi z systemem operacyjnym Windows. Klawiatura HP Pavilion 600 obsługuje złożoną technologię rejestracji kombinacji wielu klawiszy (do pięciu jednoczesnych naciśnięć klawiszy blokowych tekstu). Jest pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej skierowany do pracowników biurowych i użytkowników domowych komputerów PC, którzy chcą kupić prostą, niezawodną i funkcjonalną klawiaturę do rozwiązywania zadań biznesowych i domowych. Wyposażony w 110 klawiszy, w tym pełnowartościową klawiaturę numeryczną, mały klawisz Enter, dwa szerokie Shift i skrócony Backspace. Klawisz Fn w połączeniu z przyciskami funkcyjnymi F1-F12 może służyć do sterowania różnymi funkcjami multimedialnymi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Kup HP Pavilion 600
HP Klawiatura Bezprzewodowa Pavilion 600 Czarna 4CE98AA 4CE98AA#ABD | 266 zł |
HP Pavilion 600 Biała KL-A-HP-001 | 190 zł |
HP Pavilion 600 Biały | 190 zł |
HP Pavilion 600 Biały | 190 zł |