Monitor HP P24h G5 23.8 " (64W34AA)
Zdjęcia 10 |
HP P24h G5 23.8 "
21.5 "23.8 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP P24h G5 23.8 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Wyświetlacz 23 P27 G5 IPS FHD 169 5ms VHDMI/VGA/Display Port 64W34AA 64 | 775 zł |
24" HP P24h G5 - 1920x1080 - 75Hz - IPS - 5 ms - Monitor | 641 zł |
Monitor HP P24h G5 FHD 64W34AA#ABB | 799 zł |
HP P24h G5 - LED monitor - 23.8 - 1920 x 1080 Full HD 64W34AA#ABB | 633 zł |
Monitor HP P24h G5 (64W34AA) | 821 zł |
Hp P24h G5 23.8´´ Full Hd Ips Led Monitor 75hz Wielokolorowy 7730490 | 681 zł |
Modyfikacje HP P24h G5
Ceny na HP P24h G5 |
---|---|---|---|---|
HP P22h G5 21.5 " | od 607 zł | 9 oferty | ||
HP P24h G5 23.8 " | od 633 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →