HP OMEN Encoder Blue Switch
Zdjęcia 4 |
HP OMEN Encoder Blue Switch |
|
Pełnowymiarowa klawiatura do gier z wysokiej jakości przełącznikami mechanicznymi, czerwonym podświetleniem inspirowanym komputerami HP OMEN Gaming i wytrzymałą metalową obudową. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej dla wymagających graczy. Odpowiedni dla początkujących i profesjonalnych graczy e-sportowych poszukujących niezawodnej klawiatury, która zapewnia minimalne opóźnienia i wyraźną reakcję dotykową.
Kluczową cechą klawiatury HP OMEN Encoder jest zastosowanie liniowych przełączników mechanicznych Cherry MX Blue, które zapewniają niesamowitą niezawodność (50 mln + kliknięć), wyraźne sprzężenie zwrotne i charakterystyczny dźwięk. Ta klawiatura jest idealna dla fanów konkurencyjnych strzelanek (Counter-Strike, Fortnite, Overwatch, Apex Legends, Warface, PUBG, Call of Duty: Warzone itp.).
Na szczególne wyróżnienie zasługuje solidna aluminiowa obudowa typu Skeleton. Jego konstrukcja pozwala na łatwe zdejmowanie / zakładanie nakładek, co ułatwia czyszczenie urządzenia z nieuniknionego gromadzenia się brudu. Klawisz Fn może być używany w połączeniu z klawiszami F1-F12 do sterowania różnymi funkcjami multimedialnymi. Łączy się z komputerem za pomocą 2,2-metrowego kabla USB w mocnym nylonowym oplocie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Kup HP OMEN Encoder Blue Switch
Wszystkie ceny 6 →HP Omen Encoder Czarna KL-G-HP-004 | 519 zł |
HP Klawiatura OMEN Encoder Cherry MX Brown 6YW75AA (P) | 791 zł |
HP OMEN Encoder Cherry MX Brown Brązowy | 379 zł |
Klawiatura dla graczy HP Omen Encoder | 568 zł |
HP OMEN Encoder Cherry MX Brown Brązowy | 379 zł |
Klawiatura OMEN by HP Encoder (6YW75AA) | 474 zł |
Modyfikacje HP OMEN Encoder
Ceny na HP OMEN Encoder |
---|---|---|---|---|
HP OMEN Encoder Blue Switch | od 379 zł | 7 oferty | ||
HP OMEN Encoder Brown Switch | od 517 zł | 1 oferta | ||
HP OMEN Encoder Red Switch | od 299 zł | 9 oferty |