Opona zimowa Hankook Winter I*Cept IZ W606 165/60 R14 75T
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Winter I*Cept IZ W606 165/60 R14 75T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Winter I*Cept IZ W606 165/60 R14 75T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Winter i*cept IZ W606 ( 165/60 R14 75T, Nordic compound SBL ) 1015 | 427 zł |
Hankook Winter i*cept IZ W606 (165/60 R14 75T) 1015090 | 426 zł |
Hankook Winter i*cept IZ W606 ( 165/60 R14 75T, Nordic compound SBL ) | 432 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →